ادمین کالا
جست و جو پیشرفته

Cisco GBIC 1000BASE-LX/LH-کانکتور سیسکو

هیچ بررسی وجود ندارد، شما بنویسید

Cisco GBIC 1000BASE-LX/LH کانکتور Zoom

کانکتور فیبر نوری GBIC 1000BASE-LX/LH از نوع GBIC یا Gigabit Interface Converter ماژول جهت اتصال فیبرهای نوری مالتی مد و سینگل مد مورد استفاده قرار میگیرد و همانند 1000BASE-LX بوده و پهنای باند مورد پشتیبانی در این نوع کانکتور یک گیگابیت بر ثانیه می باشد اما از نظر کیفیت انتقال طول موج نوری بالاتر از این مدل می باشد و قابل استفاده در تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت با خصوصیت GBIC پورت می باشد.

قیمت نهایی:
0 ﷼

پرداخت هزینه محصول از کارت های عضو شتاب

wishlist اضافه به لیست کالا های جالب compare اضافه به مقایسه question سوال بپرسید

کانکتور سیسکو GBIC 1000BASE-LX/LH در یک نگاه

توضیحات بیشتر کانکتور Cisco GBIC 1000BASE-LX/LH

کانکتور فیبر نوری GBIC 1000BASE-LX/LH از نوع GBIC یا Gigabit Interface Converter ماژول جهت اتصال فیبرهای نوری مالتی مد و سینگل مد مورد استفاده قرار میگیرد. و همانند 1000BASE-LX بوده و پهنای باند مورد پشتیبانی در این نوع کانکتور یک گیگابیت بر ثانیه می باشد اما از نظر کیفیت انتقال طول موج نوری بالاتر از این مدل می باشد و قابل استفاده در تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت با خصوصیت GBIC پورت می باشد. این نوع کانکتور از نوع Hot swappable می باشد که می توان آنها را در زمان روشن بودن سوئیچ یا روتر و هنگام فعالیت آن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه از آن جدا نمود.

این کانکتور همانطور که گفته شد برای ارتباط فیبر نوری بصورت مالتی مد و سینگل مد مورد استفاده قرار میگیرد و طول موج نوری 1310nm را پشتیبانی می کند، حداکثر طول مسیر مورد پشتیبانی در این نوع کانکتور با توجه به فیبر مورد استفاده در نوع مالتی مد در حدود 550 متر می باشد و در سینگل مد در حدود 10 کیلومتر می باشد. که البته با توجه به اینکه در این مدل میزان مسافت بالاتری پشتیبانی می شود کیفیت انتقال طول موج در مسافت بالاتر به نسبت 1000BASE-LX بیشتر حفظ می شود.

اطلاعات بیشتر

برند Cisco

فایل ها و منابع مرتبط با GBIC 1000BASE-LX/LH سیسکو

چه چیز هایی در جعبه GBIC 1000BASE-LX/LH سیسکو هست

box items
  • کانکتور GBIC 1000BASE-LX/LH سیسکو

برچسب های محصول

این محصول هیچ برچسبی ندارد.

پرسشها و نظرات

پرسش یا دیدگاه جدید

سوال پس از تایید مدیریت نمایش داده می شود.

هیچ سوالی نیست، اولین سوال کننده باشید!