آموزش شبکه و ویدئو کنفرانس، معرفی تجهیزات شبکه و ویدئو کنفرانس

بررسی تجهیزات شبکه، آموزش شبکه، آموزش ویدئو کنفرانس، اخبار ویدئو کنفرانس و شبکه، راهنمای خرید ویدئو کنفرانس

بررسی تجهیزات ویدئو کنفرانس

انواع درگاه صوتی و تصویری موجود بر روی دستگاه های نمایش دهنده!

در این مقاله به بررسی یکی از چالش های مهم برای سازندگان تجهیزات الکتریکی می پردازیم، یعنی تعبیه درگاه های ارتباطی گوناگون بر روی یک محصول الکترونیک! پس با ما همراه باشید تا انواع درگاه های موجود در تجهیزات الکتریکی را بررسی کنیم و به بیان عملکرد هرکدام از آنها بپردازیم.
بررسی سرور ها

سرور چیست، چگونه کار می کند و در چه مواردی کاربرد دارد؟

سرورها یکی از اجزای سخت افزاری شبکه هستند که بیشتر برای ایجاد شبکه های کلاینت سروری استفاده می‌شوند سرور ترکیبی از سخت افزار کامپیوتری و سیستم عامل است که منابع مختلفی مانند رم، فضای ذخیره سازی، پردازنده و … را برای کاربران داخل شبکه آماده می‌کند. در این مطلب شما خواهید دید که سرور چیست...
بررسی تجهیزات ویپ

ویپ چیست و چرا به یک راهکار ارتباطی محبوب تبدیل شده است؟

اگر قصد دارید سرویس تلفن ثابت خود را رها و یک سیستم مشتمل بر اینترنت ویپ را راه اندازی کنید، صفحه درستی را انتحاب کرده اید. قبل از تصمیم گیری درباره سیستم ویپ برای کسب و کارهای کوچک یکسری مسایل را باید در نظر بگیرید. هدف ما در این مقاله کمک به شما در جهت...
مطالب آموزشی

اصطلاحات رایج شبکه که باید حتما آنها را بدانید!

در این مطلب قصد داریم تا شما را با برخی از اصطلاحات رایج در شبکه آشنا کنیم. این اصطلاحات شبکه را شما به صورت روزمره می شنوید و در صنعت شبکه کاربرد ویژه ای دارند.
بررسی سوئیچ های سیسکو

روتر Cisco 2821، در نقش گیتوی VoIP یا یک IP PBX

روتر Cisco 2821 فقط یک روتر نیست ! بلکه با افزودن ماژول های مختلف میتوان این Cisco 2821 سیسکو را به یک گیتوی fxs یا fxo و یا ترکیبی از پورتهای Fxo و fxs تبدیل نمود. روتر سیسکو 2821 چهار فضا برای ماژول های 2 و 4 پورت fxo و fxs دارد. و دو فضای...
بررسی سوئیچ های سیسکو

آموزش نحوه انجام تنظیمات روتر SRP-541 سیسکو!

به راهنمای تصویری برای آموزش تنظیم کردن روتر Cisco SRP-541 نیاز دارید؟ اینجا در ادمین کالا یاد بگیرید که چطوری می توانید تنظیمات روتر SRP-541 سیسکو را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
بررسی سوئیچ های سیسکو

مقایسه سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3750G-24PS-E و سوئیچ Cisco 3750G-24TS-S

در این مطلب قصد داریم سوئیچ های سیسکو WS-C3750G-24PS-E و 3750G-24TS-S را مقایسه کنیم. این دو سوئیچ از سوئیچ های محبوب کمپانی سیسکو محسوب می شوند.
بررسی سوئیچ های سیسکو

مقایسه سوئیچ سیسکو Cisco WS-3750-24PS-S و سوئیچ Cisco WS-3560- 24PS-S

سوییچ های WS-3560- 24PS-S از قابلیت stack پشتیبانی نمی کنند این قابلیت سوییچ ها را با یکدیگر پیوند داده و در واقع یکپارچه میشوند . این سوویچ ها  از basic sfp و یا sfp  ساده پشتیبانی میکنند. در واقع بر روی این سوییچ ها امکان استفاده از SFP-10G-SR وجود ندارد. هم چنین ماکیسمم قابلیت ارائه...
بررسی سوئیچ های سیسکو

مقایسه سوئیچ سیسکو Cisco 2960-24TC-L و سوئیچ Cisco 2960-24TC-S

این دو مدل سوییچ هر دو در لایه اکسس کاربرد دارند و تفاوت اصلی آنها در قابلیت های ساپورت شده توسط آنها می باشد . سوئیچ سیسکو Cisco 2960-24TC-L رده LAN Base Layer2 می باشد اما سیسکو Cisco 2960-24TCS در رده LAN Lite Entry Layer2 قرار دارد.
بررسی تجهیزات ویدئو کنفرانس

مزایای تجهیزات ویدئو کنفرانس AVer نسبت به رقیبان چه مواردی هستند؟

AVer یک برند تایوانی است که در زمینه سیستم های ویدئو کنفرانس و تولید تجهیزات صوتی و تصویری فعالیت می کند. با اینکه تنها چند سال است که با این نام فعالیت خود را شروع کرده ولی دارای تجربه طولانی مدت با نام AVer Media می باشد.